Kompānija šodien.

Šodien SIA “Karavela” ir viens no lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Galvenā uzņēmuma specializācija ir zivju izstrādājumi no Atlantijas zivs dažādos iepakojumos. Pēdējos gados uzņēmums ir veiksmīgi attīstijies, kas deva iespēju nostiprinaties ka tirgus līderim savā produkcijas segmentā daudzos eksporta tirgos, tādos kā: Uzbekija, Kirgīzija, Azerbajdžāna, Kazahija. Liels darbs tika paveikts, lai uzņēmums atgrieztos Ukrainas un Krievijas tirgos, kuros 2011 gadā prognoizējam būtisku pardošanas apjomu pieaugumu. Paralēli tradicionālajiem eksporta tirgiem uzņēmums nopietni strāda, lai attīstītu jaunus eksporta tirgus. Lai to varetu izdarīt, jau 2009 gada tika saņemts IFS sertifikāts, kas dot tiešibas produkciju piegādat Eiropas veikalu tīkliem.

2010 gada nogalē tika atsākta zivju kulinārijas un preservu ražošana Latvijas tirgum.

Misija.

SIA Karavela misija ir nodrošināt patērētājus ar garšīgiem, kvalitatīviem un videi draudzīgā veidā iegūtiem un pārstrādātiem Atlantijas zivju produktiem (produktiem no pelaģiskās zivs), kā arī Latvijā jau ierastajiem un klasiskajiem Baltijas jūras produktiem.

Vīzija.

SIA Karavela vīzija ir būt vadošajam zivju pārstrādes uzņēmumam Baltijas un NVS valstīs, ar uzticamu zīmolu, kas ar atbildību pilda patērētāju, klientu, darbinieku un sadarbības partneru vēlmes un saistības, tāpat piedāvājot savu produkciju arī tādiem eksporta tirgiem, kā Rietumeiropas un Skandināvijas valstis. SIA Karavela prioritātes nākotnē ir videi draudzīga ražošanas procesa organizācija un pastāvīga uzņēmuma (zīmola) vērtības un ilgtspējīgas attīstības palielināšana.
Investējot lielus finanšu līdzekļus jaunās ražošanas līnijās, kļūt par vienu no vadošajiem zivju konservu ražotājiem, kļūstot par nopietnu “spēlētāju” un konkurentu jau esošajiem R-Eiropas un Skandināvijas valstu ražotājiem.

 

 

www.kaija.lv